Siedziba firmy JANSER POLSKA w Lipnie k. Leszna
Siedziba firmy JANSER POLSKA w Lipnie k. Leszna


Firma JANSER POLSKA funkcjonuje w ramach światowego holdingu firm Janser.

Założona w Niemczech w 1961 roku przez Maxa Jansera jako firma handlowa, posiada obecnie oddziały w dziewięciu krajach europejskich oraz przedstawicielstwa w prawie trzydziestu krajach na całym świecie. Produkcja odbywa się w czterech krajach.

Działając już ponad pół wieku w branży podłogowej i będąc w jej czołówce, zna doskonale potrzeby i wymagania swoich Klientów. Za cel stawia sobie dostarczanie profesjonalistom najlepszej jakości produktów oraz fachowe doradztwo i serwis. Nieustannie też prowadzi prace nad nowymi rozwiązaniami, odpowiadającymi na zamieniające się zapotrzebowania rynku.

Od 1992 roku również w Polsce dostarczamy firmom zajmującym się instalacją wszelkiego typu podłóg i posadzek maszyny i urządzenia przeznaczone do zrywania wykładzin, przygotowania podłoża oraz specjalistyczne narzędzia umożliwiające fachowe wykonanie prac podłogowych. Wyposażamy też sklepy sprzedające wykładziny podłogowe w sprzęt do ich sprzedaży, magazynowania i konfekcjonowania. Katalog naszych produktów to około 4 000 pozycji asortymentowych. Nasza oferta jest na bieżąco aktualizowana o nowe produkty, opracowywane w celu usprawnienia i polepszenia jakości pracy naszych Klientów.

Wszystkie narzędzia, urządzenia i maszyny polecane Państwu cechuje wysoka jakość i trwałość, a naszym podstawowym celem, realizowanym w codziennej pracy, jest dostarczanie Państwu pełnego zakresu potrzebnych narzędzi, maszyn, materiałów eksploatacyjnych oraz ubrań roboczych pod wskazany adres w możliwie najkrótszym terminie – 80% zamówień dociera do naszych Klientów już następnego dnia.

Zakupy w naszej firmie to dla Państwa oszczędność czasu i pieniędzy. Wszystko, co potrzebne do pracy mogą Państwo zamówić w jednym miejscu wraz z gwarancją wysokiej jakości otrzymanych towarów. Nasi doradcy techniczni służą Państwu wsparciem na każdym etapie wykonywania prac. Marka JANSER to dla nich gwarancja perfekcyjnie wykonanej pracy.

Potwierdzają to setki tysięcy wykonawców podłóg na całym świecie, którzy codziennie posługują się w swojej pracy narzędziami dostarczanymi przez naszą firmę.

Może i Państwo dołączą do ich grona.


JANSER POLSKA jest członkiem wspierającym następujących stowarzyszeń:

Stwoarzyszenie Parkieciarzy Polscy - logo   Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy - logo
     
Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy
ul. Winiarska 1
60-654 Poznań
tel. 695 928 649
  Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
ul. Goławicka 1/31
03-550 Warszawa
tel. 22 409 07 02
tel. 601 071 216