Szanowni Państwo,
W związku z awarią telefonów czekamy na Państwa zamówienia pod numerem telefonu 600 033 044
lub drogą elektroniczną na adres info@janser.pl 

Szkolenie w Suszcu

Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen

W dniach 26-27 listopada 2015 r., w Ehningen – siedzibie firmy Janser w Niemczech, odbyło się szkolenie, na którym zaprezentowano pełną ofertę profesjonalnego sprzętu i narzędzi do przygotowania podłoża. Zajęcia praktyczne z tymi narzędziami pozwoliły uczestnikom na indywidualne poznanie ich możliwości.

Zaprezentowano zestaw narzędzi do układania podłóg winylowych LVT. Przy rosnącej popularności podłóg LVT na polskim rynku będzie to niezwykle przydatny zestaw dla instalatorów. Dodatkową atrakcją był pokaz nowego automatu spawalniczego LEISTER, który pojawi się w naszej ofercie w przyszłym roku.

Szkolenie przeprowadzone w siedzibie Janser w Ehningen było niezwykle cennym doświadczeniem dla jego uczestników z Polski.


Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen Szkolenie w siedzibie Janser Niemcy w Ehningen


Zapisz się do Newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach, akcjach promocyjnych itp? Zapisz się do naszego Newslettera!