Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak w Pszczynie-Ćwiklicach

Szkolenie w Centrum Parkietowym Nowak w Pszczynie-Ćwiklicach

Dnia 16 października odbyła się prezentacja maszyn i narzędzi dla parkieciarzy zorganizowana w Centrum Parkietowym Nowak w Pszczynie-Ćwiklicach. W prezentacji brały udział firmy Centrum Sprzedaży i Doradztwa Janser Małopolska oraz dostawca produktów do wykończenia podłóg drewnianych, firma Saicos.

W spotkaniu brał udział Andreas Komander, technik z fabryki Janser GmbH z Ehningen, który bardzo wyczerpująco odpowiadał na szczegółowe pytania wykonawców dotyczące zastosowania i eksploatacji prezentowanych maszyn i narzędzi.

Spotkanie zostało zorganizowane dla ponad trzydziestu firm wykonawczych ze Śląska i Małopolski współpracujących z firmą Centrum Parkietowe Nowak oraz Janser Polska i Saicos. Zostały zaprezentowane narzędzia i maszyny do przygotowania podłoża, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych.

Podczas praktycznej części spotkania przedstawiliśmy możliwości i zastosowanie szlifierek do przygotowania podłoża - TriVario 500 SE, Columbus Speedtronic oraz ręczną szlifierkę Caddy stanowiącą doskonałe narzędzie do prac przy szlifowaniu schodów, ale także do obróbki krawędzi podkładów czy szlifowania mniejszych powierzchni. Zostały również przedstawione narzędzia ścierne i frezujące.

Wielkie zainteresowanie wzbudzały nowe narzędzia wprowadzone do oferty firmy Janser - ręczna szlifierka do szczotkowania podłóg Quad oraz niezwykle wydajna szlifierka rotacyjna CEROS 650 o wszechstronnym zastosowaniu przy szlifowaniu podłóg, schodów i innych powierzchni.

Firma Saicos przedstawiła program produktów do wykończenia podłóg drewnianych, został również przeprowadzony proces renowacji podłogi wykończonej twardym olejo-woskiem. W trakcie pokazu renowacji i pielęgnacji wykorzystano maszynę jednotarczową Columbus 135.

Spotkanie zgromadziło ponad 30 firm z regionu śląskiego i małopolskiego.

Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach Janser Polska - Szkolenie w Pszczynie-Ćwiklicach