Szanowni Państwo,
W związku z awarią telefonów czekamy na Państwa zamówienia pod numerem telefonu 600 033 044
lub drogą elektroniczną na adres info@janser.pl 

Szkolenie w Gliwicach

Szkolenie w Gliwicach

W dniach 19-20.03.2015 w siedzibie firmy Mapei w Gliwicach odbyło się szkolenie z zakresu przygotowania podłoża, instalacji parkietu i jego zabezpieczenia. W szkoleniu uczestniczyło 40 parkieciarzy z rejonu Południowej Polski.

Ze strony gospodarza szkolenie prowadził Daniel Szarubka który przedstawił cały asortyment produktów Mapei związanych z podłożem, instalacją parkietu, lakierami i olejem.

Omówiono wszelkie tematy związane z przygotowaniem podłoża, szlifowaniem, pomiarami wilgotności i warunków atmosferycznych. Zaprezentowaliśmy nowe drobne narzędzia oraz maszyny. W sposób szczególny przedstawiliśmy maszynę jednotarczową Speedtronic oraz maszynę do postarzania i renowacji podłóg szczotkowanych Quad.

Podczas szkolenia jak i części nieoficjalnej trały burzliwe dyskusje związane z techniką instalacji podłóg oraz warunkami na budowach.


Prezentacja narzędzi Janser Prezentacja osprzętu do maszyny Speedtronic Prezentacja Speedtronic Prezentacja Speedtronic Prezentacja maszyn Janser Polska Prezentacja maszyn Janser Polska


Zapisz się do Newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nowościach, akcjach promocyjnych itp? Zapisz się do naszego Newslettera!