Drodzy Klienci,
Niestety z przyczyn niezależnych od nas mamy awarię telefonu stacjonarnego. Do czasu usunięcia usterek prosimy kontaktować się bezpośrednio na numery telefonów:
600 033 044, 605 270 120, 607 929 073.

 

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

Szkolenie z montażu paneli LVT w Gliwicach

W dniach 4-5.09.2019 r., w siedzibie firmy Mapei, wspólnie z firmą Multicontract, Doelken i Janser Polska odbyło się szkolenie z montażu paneli LVT w pomieszczeniach. W spotkaniu uczestniczyli montażyści z terenu całej Polski.

W pierwszym dniu omówiono tematy związane z naprawą i przygotowaniem podkładów, przedstawiono szeroką gamę podłóg LVT oraz listew przyściennych. W części praktycznej przy pomocy mierników Gann sprawdzono warunki klimatyczne. Wyszlifowano podkłady szlifierką do podłóg Colibri oraz wylano masę smorozlewną.

Dzień drugi to montaż podłóg LVT w pomieszczeniach mokrych oraz sposób wykończenia listwami firmy Doellken.

Szkolenie zakończono wręczeniem certyfikatów.


Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT Szkolenie z montażu paneli LVT