Dni Otwarte 2019

Dni Otwarte w Janser Mazowsze i Janser Małopolska

W dniach od 17 do 20 września w naszych Centrach Sprzedaży i Doradztwa w Warszawie i Krakowie odbyły się spotkania z cyklu Dni Otwarte Janser Polska. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie i aktywne uczestnictwo w naszym wydarzeniu.

Mieliśmy przyjemność zaprezentować nasze maszyny i narzędzia w warunkach do których zostały stworzone - czyli przy ciężkiej pracy. Bardzo dużym zainteresowaniem fachowców z dziedziny parkieciarstwa cieszył się system szlifowania i strukturyzowania podłóg drewnianych oraz krążki diamentowe do usuwania lakierów z parkietu.

Z kolei nasze strippery Cosmo IV oraz Junior Ride-On, spotkały się z uznaniem instalatorów wykładzin.

Całe wydarzenie miało charakter warsztatowy i przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczestnicy bardzo chętnie dzielili się swoimi cennymi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

Dziękujemy i już dziś zachęcamy do uczestnictwa w przyszłorocznej edycji Dni Otwartych Janser Polska!


Dni Otwarte w Janser Mazowsze Dni Otwarte w Janser Mazowsze Dni Otwarte w Janser Mazowsze Dni Otwarte w Janser Mazowsze Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska Dni Otwarte w Janser Małopolska