Drodzy Klienci,
Niestety z przyczyn niezależnych od nas mamy awarię telefonu stacjonarnego. Do czasu usunięcia usterek prosimy kontaktować się bezpośrednio na numery telefonów:
600 033 044, 605 270 120, 607 929 073.

 

Szkolenie w Jaśle

Szkolenie w Jaśle

W dniu 28 marca 2019 r. zorganizowaliśmy w fabryce Tarkett w Jaśle szkolenie dla instalatorów wykładzin z województwa Podkarpackiego. Było to pierwsze spotkanie z serii szkoleń w tym zakładzie.

Uczestniczyło w nim 30 wykonawców podłóg. Szkolenie było jednodniowe, z tego powodu musieliśmy przypomnieć i przedstawić podstawowe elementy profesjonalnego przygotowania podkładów i montażu wykładzin PCV.

Dariusz Turski z Tarkett Polska zwrócił uwagę na częste błędy związane z montażem wykładzin. Łukasz Matuszewski z Mapei Polska przedstawił produkty do przygotowania podkładu oraz kleje do wykładzin. Z naszej strony omówiliśmy sprawdzenie wilgotności podkładu przy użyciu mierników Gann i higrometru CM, test RiRi (testerem twardości podłoża), sposoby zabezpieczenia przy ogrzewaniu podłogowym plombami termicznymi, szlifowanie i frezowanie maszynami Columbus. W części praktycznej pokazaliśmy narzędzia związane z montażem wykładzin PCV.


Szkolenie w Jaśle